Dom Kultury w Buku

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ocena 0/5

Ostatnia niedziela była dniem pełnym pozytywnej energii dzięki udziałowi w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Czy również doświadczyliście tego niesamowitego uczucia? Bez wątpienia warto było być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Relacja z naszego miasta w pigułce - zobaczcie jak barwnie ilustrowaliśmy to wydarzenie. 32. Finał WOŚP stał się symbolem wspólnoty i solidarności. Chcielibyśmy podzielić się tym niezwykłym doświadczeniem z Wami. Przekonajcie się, jak wiele pozytywnych emocji i radości przyniosła nam ta wyjątkowa niedziela. Być może i Wy znaleźliście się wśród tłumu wspierających potrzebujących. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejny, jeszcze bardziej niezapomniany finał!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności